O NÁS

Vítáme Vás na stránkách firmy

Požární Dveřní Servis

Požární dveřní servisFirma požární dveřní  servis  byla založena, aby napomohla individuálním stavebníkům a firmám působícím ve stavebnictví, aby jednoduchou formou napomohla vyřešit problematiku požárních prostupů. Naše nabídka se zaměřuje na dodávky, požárních dveří ocelových, dřevěných, revizní dvířka a kompletního dveřního servisu (dodávky zárubní,  dveřního kování, samozavíračů, a podobně).

Ke každému výrobku je poskytováno Prohlášení o shodě a certifikát.

Nabízené výrobky jsou zkoušené ve zkušebnách PAVÚS a certifikované TZÚS Praha.

Letité zkušenosti našich pracovníků Vám mohou napomoci odbornou radou se správným výběrem dveří a dvířek, správně zvolit správný typ dveří a správné vybavení.

V případě, že některé požadované zboží  nemůžete v našem sortimentu nalézt zašlete poptávku a zboží individuálně oceníme. Ceníme zejména dveře s vyšší  požární odolností než je v e-shopu nadrozměrné dveře, prosklené.

Nabízíme dveře s požární odolností od EW 15 DP1 až EI 90 DP1

Revizní dvířka  EW 15 DP1 až  EW 90 DP1 a EI 15 – EI 45 DP1 případně u stropních dvířek EI 90 DP1.

 

V součastné době připravujeme další sortiment a brzy se můžete těšit na rozšíření naší nabídky.

Předem děkujeme za podměty, ohledně sortimentu, který zařadit jako standardní.

Na spolupráci se těší

Požární dveřní servis

Jan Sklenář 724 999 978

info@dvere-pozarni.cz

Od ledna 2015 jsme společnost s ručením omezeným. Ale ještě se může stát, že se faktura vystaví pod hlavičkou Eva Sklenářová, DiS., Křivenice 60, 277 13 Horní Počáply IČ 75948303 a DIČ CZ7758151060. Provozovna, ale zůstává stále na adrese Křivenice 52, 277 03 Horní Počaply.