Upozornění

V období od 19. 7. 2024 do 5. 8. 2024 je na firmě Požární dveřní servis, s.r.o. celozávodní dovolená. Poslední expedice zboží proběhne 18. 7. 2024 a první expedice přepravní službou 6. 8. 2024.

V době celozávodní dovolené není možné vyzvednutí zboží ani zpracovní cenových nabídek.

Za celý team firmy Požární dveřní servis, s.r.o.
Sklenář Jan jednatel společnosti

O nás

Vítáme Vás na stránkách firmy Požární dveřní servis, s.r.o..


Firma Požární dveřní servis (dále jen PDS) byla založena, aby napomáhala zejména stavebním firmám, dodavatelům průmyslových technologií ale i individuálním stavebníkům z problematikou požární ochrany. Stále zpřísňující se předpisy v oboru požární ochrany staveb, jsou pro mnohé stále složitější a bohužel i technicky i odborně přísnější. Nejsme tedy jen odborný E-shop, ale nabízíme odborné poradenství, montáž požárních uzávěrů včetně dokladů o montáži, na které máme samozřejmě veškeré oprávnění.

Ke každému výrobku s požární odolností je poskytováno Prohlášení o shodě a certifikát.

Nabízené výrobky jsou zkoušené ve zkušebnách PAVÚS a certifikované TZÚS Praha. V dnešní době se zaměřujeme především, aby výrobky měli správně doloženou dokladovou část, ale výrobky, které mají opravdu kvalitní konstrukci, která zaručí minimalizaci možných reklamací.

Letité zkušenosti našich pracovníků Vám mohou napomoci odbornou radou se správným výběrem dveří a dvířek, správně zvolit správný typ dveří a správné vybavení.

V případě, že některé požadované zboží, nemůžete v našem sortimentu nalézt zašlete poptávku a zboží individuálně oceníme. Ceníme zejména dveře s vyšší požární odolností,než je v e-shopu, nadrozměrné dveře, prosklené dveře.
Nabízíme dveře s požární odolností od EW 15 DP1 až EI 90 DP1 – ocelové
EW15DP3 – EI30DP3. 

Revizní dvířka EW 15 DP1 až  EW 90 DP1 a EI 15 – EI 45 DP1 případně u stropních dvířek EI 90 DP1.
 
V součastné době připravujeme další sortiment a brzy se můžete těšit na rozšíření naší nabídky, skladových položek.
Předem děkujeme za podměty, ohledně sortimentu, který zařadit jako standardní.
Na spolupráci se těší
Požární dveřní servis, s.r.o.
Jan Sklenář 724 999 978
info@dvere-pozarni.cz